День Героїв Небесної Сотні

Сила незламного духу!

   20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Напередодні цієї дати, з метою вшанування пам′яті мужніх учасників подій на Майдані, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, в освітньому закладі проведено Годину історичної правди під назвою «Сила незламного духу».

  Студенти І курсу спеціалізації Дизайн середовища та Дизайн одягу, разом з куратором Бойчук Романою Романівною, нагадали про події, що відбулися 7 років тому на Майдані, найгарячішої фази у протистоянні народу і влади, завдяки якій змінено перебіг історії нашої держави. Присутні переглянули відеофільм «Майдан» та вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

  Студентів вразила документальна виставка під назвою «Зима, що нас змінила», як символ ціннісного ставлення до суспільства та держави, яку підготувала завідувач бібліотеки Клим В.О.

  Знайомство студентів з історичним і суспільним значенням подій на Майдані, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрили суть подвигу та вшанували героїзм українських захисників.

О.В. Марковська
в. о. заст. директора з виховної роботи