“Ex Libris”

Підсумки та переможці конкурсу «ExLibris»

      Підбиття підсумків та оголошення переможців конкурсу «ExLibris», який відбувався в період з 15 жовтня по 16 листопада 2020 року, серед учнів дитячих художніх шкіл, учнів гуртків і студій, студентів мистецьких навчальних закладів вкотре засвідчив, що молоде покоління творче, креативне з неабияким талантом до мистецтва і, звичайно, не останню роль у підготовці молодого покоління відіграють керівники гуртків, студій, мистецьких шкіл, які надихають, прививають любов до мистецтва та сприяють розвитку талановитої молоді.
  Роботи представлені на конкурс – цікаві у композиційному рішенні і різноманітні у підборі техніки виконання. Тут конкурсантами представлені роботи у техніці ліногравюри, гратографії, графіки, монотипії, акватипії та інші.

Галина Петрівна Воробйова

    Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка і організатор циклова комісія «Дизайн» проводила конкурс у двох номінаціях, де було представлено 130 конкурсних робіт та 115 учасників у різних категоріях.

Серед них:

  • ВФКМД імені Василя Шкрібляка, (керівник – Воробйова Г.П.)
  • Надвірнянська дитяча художня школа, (керівник – Князєва Ю.К.)
  • Новоселицька художня школа, (керівники: Кіфуляк З.М., Дамянова О.В.)
  • КПНЗ Хмільницька школа мистецтв, (керівники: Громова І.М., Козаченко В.Е.)
  • Тернопільська художня школа ім. Михайла Бойчука, (керівники: Боярко Л.В., Деревяна І.К., Ставчанська О.М., Шпак А.Р.,Дмітрух М. А., Шпак А.А., Дмітрух М.А.)
  • КЗ Харківський палац дитячої та юнацької творчості(керівники: Мілованова Л. О., Рідна О.М., Бондаренко О.О.)
  • Чернівецький міський палац дітей та юнацтва (керівник: Тимчук Олена В’ячеславівна)
  • Іспаська дитяча художня школа ( керівник Федосєєва-Ракіціка М.О.)

Переможці

Переможці у номінації «Графічний твір»

Категорія: Учні КПНЗ, студії,  дитячі художні школи

І місце – Гамаль Вікторія Сергіївна (Чернівецький міський палац дітей та   юнацтва), «Чарівні мелодії».

Керівник Тимчук Олена В’ячеславівна

ІІ місце –  Повстюк Ольга Андріївна (Тернопільська художня школа  ім. М. Бойчука, з твором «Квітка»)

Керівник: Ставчанська Олена Миколаївна

ІІІ місце –  Попова Валерія Сергіївна  (КЗ Харківський палац дитячої та юнацької творчості, студія образотворчого мистецтва «Жар-птиця» з твором «У місячному сяйві»

Керівник: Мілованова Любов Олексіївна

Графічний твір в техніці ліногравюри, гратографії:

І місце – Гадзалішин Олена Вікторівна ((Тернопільська художня школа ім. Михайла з твором «Золота осінь»

Керівник: Деревяна Ірина Костянтинівна

ІІ місце –  Хортюк Андрій Іванович (КПНЗ Хмільницька школа мистецтв, з твором «Місячне сяйво»

Керівник: Козаченко Вікторія Едуардівна

ІІІ місце –  Мисливчук Анна-Марія Олегівна  (Надвірнянська дитяча художня школа, з твором ескіз до календаря «Костел м. Делятин»

Керівник: Князєва Юлія Костянтинівна

Графічний твір в техніці монотипія:

І місце – Капричук Станіслав Дмитрович (Новоселицька художня школа,

з твором «Замок»

Керівник: Кіфуляк Зоряна Михайлівна

ІІ місце –  Сторож Лілія Олександрівна (Тернопільська художня школа ім. М. Бойчука, з твором «Вечірній шторм»

Керівник: Ставчанська Олена Миколаївна

ІІІ місце –  Шимко Іванна Юріївна (КПНЗ Хмільницька школа мистецтв, з твором «Осінній ліс»

Керівник: Громова Інна Михайлівна

Переможці у номінації «ExLibris»

Категорія: Учні дитячих художніх шкіл

І місце –Регалюк Тетяна Ігорівна (Тернопільська художня школа ім. М. Бойчука.

Керівник: Боярко Людмила Василівна

ІІ місце – Ле Вьет Ха (КЗ Харківський палац дитячої та юнацької творчості.)

Керівник: Рідна Олена Миколаївна

ІІІ місце – Скаржинська Аліна Андріївна (КЗ Харківський палац дитячої та юнацької творчості.)

Керівник: Бондаренко Оксана Олександрівна

Категорія: студенти фахових мистецьких закладів освіти

 

І місце – Кіріяк Тетяна Сергіївна (ВФКМД  імені Василя Шкрібляка)

Керівник: Воробйова Галина Петрівна

ІІ місце –  Гоян Уляна   (ВФКМД  імені Василя Шкрібляка

Вітаємо  переможців конкурсу

та бажаємо творчого натхнення на мистецькій ниві.

Шукайте свій почерк, не наслідуйте нікого, мистецтво не терпить трафарету.

Організатори конкурсу –  циклова комісія «Дизайн» –  висловлює подяку всім учасникам конкурсу та їх керівникам за активну участь і співпрацю.