Колонка редактора

КОЛОНКА РЕДАКТОРА

“ТВОРЧІСТЬ ВИМАГАЄ МУЖНОСТІ”

Анрі Матісс

“Ця колонка – своєрідний комунікаційний «спецпроект». Щотижня саме тут ми анонсуватимемо ключові події, новини, плани. А ви – коментуйте та надсилайте свої ідеї для нових публікацій.”

Життя – свято?..

Так уже склалося традиційно, що жовтень у коледжі – такий собі «особливий період»:  душевний, квітковий, піднесений, барвистий… Святковий, словом) От звідси сама собою й народилася сьогодні тема для Колонки редактора. Пересічному нашому читачу, можливо, не зрозуміти зараз до чого такий пафос? 

Тому давайте про все по порядку…

3 жовтня 2020

Головний день для кожного в нашій країні, хто має застосунок до освіти – День вчителя)

От і в коледжі, звісно – це просто свято свят. Хтось уже активно готує сюрпризи. Інші ж – в очікуванні привітань. Студенти сподіваються вразити креативом, а викладачі – поважно й заслужено прийматимуть  імпрезу вдячності.

11 жовтня 2020

Наступний святковий віраж – День художника

Просто створений для того, щоб люди з особливим баченням світу, творці прекрасного в повсякденності –  живописці, графіки, скульптори, прикладники – отримали визнання і пошанування своєї професії.  Концентрація геніїв у нас таки неймовірна))) Тому океан фарб, творчих виставок, мистецьких дефіле, інтерв’ю з Метрами, натхненних вітань та інших творчих заходів – точно буде! Потрібно ж нам яскраво ввести в атмосферу мистецтва першокурсників)

14 жовтня 2020

І головна «родзинка» року

Ювілей Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка. 115-річний, до речі!

Ось такий анонс! Не відкриватиму всіх карт зараз, та стрічка наших новин у жовтні обіцяє бути барвистою)

Нехай кожному дістанеться бажане! Нехай буде Жовтень…

Вересневий дайджест

Літо пролетіло, як птиця, змінившись  осінню… Перед нами новий навчальний «сезон» зі всіма його передчуттями, цілями й відкриттями…

Ми починаємо цей рік абсолютно оновленим дизайном сайту. В реаліях сучасного світу, де все змінюється дуже швидко, для нас вкрай важливо залишатись сучасними, цікавими і корисними нашому Читачу.

 

“Тому ця колонка – своєрідний комунікаційний «спецпроект». Щотижня саме тут ми анонсуватимемо ключові події, новини, плани. А ви – коментуйте та надсилайте свої ідеї для нових публікацій.”

Foto by Maria Porkhun

То  чого ж нам очікувати від вересня?

Звичні заняття та навчальні події – це все за розкладом)

Засідання стипендіальної комісії, яке визначить щасливчиків-стипендіатів серед першокурсників

Звітно-виборна конференція Студентського парламенту – головна студентська подія року!

«Карпатські мандри» для студентів нового набору

Та іще дещо… але про це вам повідомлять куратори

…to be continued