Наші випускники

Почніть робити те, що потрібно...
Потім зробіть те, що можливо...
І ви, раптом, виявите, що робите неможливе!

Приємно спостерігати за тим як зростають професійно та стають потужними особистостями колишні студенти. Цікаво з ним спілкуватися  чи просто здалеку слідкувати як вони розвиваються, перероджуються, здобувають досвід, розширюють власний світогляд після завершення навчання…

Ця колонка – про  «метеликів, які народжуються із коконів» та розкривають свій потужний мистецький потенціал. Кожен робить це по-своєму і тим цікавіше та радісніше Коледжу за своїх талановитих Учнів!

Історія успіху випускника Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну – Дмитра ПОЖОГИ.
Успіх приходить завдяки титанічній праці та ЛЮБОВІ до обраної професії!

Настя вступила до коледжу п’ятнадцятирічною дівчинкою. На той момент ще не до кінця розуміючи власне призначення, знала лише, що хоче займатися творчістю і прагне досконало цьому навчитися… Вона вирішила стати ювеліром, тому робота з художнім металом захопила, поглинула увагу та зусилля повністю.

З часом дівчина стала виділятися серед інших і в образотворчому мистецтві. Живопис, малюнок – дисципліни, які давали змогу творчо висловлювати глибину світовідчуття. Настя Швецова – учасниця і переможець численних конкурсів з живопису і графіки.

Дівчина багато разів підкорила найпрестижнішу міжнародну виставку в Україні  «Ювелір Експо», представляючи там свої роботи. А в 2019 році перемогла у конкурсі ескізів на кращий ювелірний дизайн в номінації «За креативність художнього образу». Журі було вражене ескізом Насті «Голос води». Вже за рік, цей ескіз із ідеї переріс у бакалаврську дипломну роботу та був втілений у дорогоцінному металі.

Сьогодні  Анастасія Швецова – художниця з неповторним власним почерком. Вона – працьовита і дуже незвичайна, тому ділиться зі світом своєю творчістю, в якій – чаруюча глибина… Варто пірнути у цю глибину – там океан натхнення!

Дипломна робота

Процес створення

Ювелірний ескіз

Дівчина-натхнення…

“Motivation for artists” – феєрія творчості Анастасії Швецової та відеографа Вадима Перетятка – ніби трейлер до кінофільму. 

Команда, яка створила цей ролик.
Автори ідеї: @anastasia_radjivna@helenakalynchuk
Аерозйомка: @ivan_plehutsa
Текст: @inna_mi_k
Диктор: @anngrapess
Відеозйомка: @vadimnikolaevich2205