Атестація

Курси підвищення кваліфікації 2020-2021н.р.

Атестація педагогічних працівників коледжу 2020

У Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка  8 квітня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії у форматі онлайн.

Про підвищення кваліфікації викладачів

Відповіді на найактуальніші запитання  від  Міністерства освіти і науки України

Принцип накопичувальної системи;

Зміни до порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників;

Різні види підвищення кваліфікації  (навчання за освітньою програмою, стажування, участь у сертифікаційних програмах, тренінгах, семінарах, вебінарах, майстер-класах тощо) та  різні форми (інституційна, дуальна, на робочому місці (на виробництві) тощо)

Детальніше – за посиланнями нижче

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Міністерства освіти і науки України
06.10.2010 №930

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
14 грудня 2010 р. за №1255/18550

Положення

“Атестація педагогів - складова системи удосконалення неперервної освіти педагогічних кадрів”

Завідувач навчально-методичного кабінету Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка
Олена круглюк

Наказ №315 від 19.09.2019

Про створення атестаційної комісії та затвердження її складу на 2019-2020 н.р.

 

Графік проведення атестації у 2019 -2020 навчальному році

Список педагогічних працівників коледжу,

що атестуються у 2019-2020 н.р.

 

здолає шлях тільки той, хто йде!

Для викладачів  коледжу атестація –  це чергове стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, росту майстерності, розвитку творчої ініціативи. Вдалим підсумком роботи є презентації творчих педагогічних надбань 

Відтворити відео

Курси підвищення кваліфікації

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти у 2020 році планує проведення короткострокових курсів підвищення кваліфікації, тренінгів, майстер-класів, практичних семінарів. Термін навчання залежить від обраного курсу та становить від 8 до 30 годин.  За результатами участі видається сертифікат.

Графік їх проведення ви можете скачати за посиланням на нашому сайті. Свої пропозиції щодо участі подайте в навчально-методичний кабінет до 27 листопада.

Школа професійної адаптації в коледжі

Головною складовою частиною процесу підготовки фахівців є заняття. Воно повинно бути ефективним для педагога, цікавим для студентів, максимально враховувати специфіку кожної навчальної дисципліни.

Відкрите заняття викладача який атестується – це форма педагогічного контролю з метою виявлення рівня професійної компетентності і педагогічної майстерності та подальшого вдосконалення викладацької діяльності і підвищення рівня навчальних досягнень здобувачів вищої освіти.

А ще, відкрите заняття в коледжі викладачів які атестуються, є школою педагогічної майстерності для початкуючих викладачів. Скільки існує процес навчання, стільки педагоги шукають нові методи викладання, пожвавлення аудиторії, її активізації, спонукання до праці на заняттях, до мислення, вміння висловлюватись, відстоювати свою точку зору.

Викладач живопису та рисунка Шийчук Інна Олегівна розробила заняття, структура якого може послугувати початкуючим викладачам коледжу.

 

Міжнародна науково-практична конференція

До уваги викладачів! Представників наукової спільноти запрошують взяти участь у роботі заочної Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології як фактор розвитку суспільства».

Метою її проведення є розгляд проблем та перспектив розвитку науки в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між науковцями, студентами та практичними фахівцями різних країн.

Всі учасники отримають електронний збірник матеріалів та сертифікат конференції, який буде розміщено на сайті Міжнародної академії інноваційних технологій (МАІТ).

Інформаційний лист шукайте за посиланням

Досвід минулих років...

Звичайно, зупинятися на досягнутому – не входить у наші плани. Вже завтра у кожного з’являться нові ідеї та творчі задуми, хоч чергова атестація аж через п’ять років…

ЗАВІТАЙТЕ

  • Навчально-методичний кабінет
  • krygluk@i.ua