Переможці СвітLine 2021

Переможці 2022

   Не зважаючи на всі перепони та неймовірні зусилля учасників які під “не мирним” небом відправляли свої роботи, ми дуже тяжко (бо всі роботи чудові), але нарешті визначили переможців цьогорічного конкурсу з комп’ютерної графіки СвітLine 2022!

  Дякуємо кожному хто долучився і кожному з тих хто хоч і не зміг взяти участь, але щиро вболівали й передавали іншим конкурсантам привіти)

І так:
==========================
   Номінація “Цифровий живопис
==========================
молодша категорія 10-12 років
1 Олійник Арсен
2 Захарусь Юлія
3 Целюх Олександр
__________________
 середня категорія 13-15 років
1 Мисливчук Анна-Марія, Боднар Тимур
2 Аушева Софія, Бородавко Дар’я, Лавринюк Валерія
3 Гоцуленко Ксенія, Жульковська Єлизавета, Павелко Єлизавета, Шеломенцева-Тарська Софія
__________________
  молодь 16-18 років
1 Щетініна Олександра
2 Барна Максим
3 Козак Анастасія, Скаленко Ангеліна
==========================
   Номінація “СвітLine”
==========================
середня категорія 13-15 років
1 Гончарук Анна
2 Квич-Тучапець Емануель
3 Косюк Євген
 
   Дякуємо Всім і кожному, особлива подяки викладачам які в такий непростий час огортають своїх учнів теплом мистецтва!
Вашій увазі роботи переможців.
 
   Слава Україні!
Слава неймовірним українцям і їх дітям!
  Все буде Україна!

Переможці 2021

   
    Вітаємо усіх хто долучився до участі у Конкурсі з комп’ютерної графіки “СвітLine”! Жюрі отримало величезне задоволення від перегляду ваших робіт та визначило переможців!
==========================
Номінація “Цифровий живопис”
==========================
   Аматори:
1 місце Гоцуленко Ксенія
2 місце Іванов Олексій
__________________________
10-12 років (молодша категорія);
1 місце Захарусь Юлія
__________________________
13-15 років (середня категорія)
1 місце Дар’я Бородавко
2 місце: Мисливчук Анна-Марія та Самодрига Марина
3 місце: Кадельник Альона та Бондар Тимур
__________________________
16-18 років (молодь)
1 місце Слуцька Сабріна
2 місце Журавель Ангеліна
3 місце Яцюк Вікторія
__________________________
19+ (дорослі)
1 місце Гостілова Олена
2 місце Ліварюк Сергій
==========================
Номінація “СвітLine”
==========================
   Аматори:
1 місце Гоцуленко Ксенія
__________________________
10-12 років (молодша категорія)
1 місце Махамадамінов Арслан
2 місце: Цвєловська Катерина, Домбровський Владислав та Петренко Маргарита
3 місце Петухов Микола
__________________________
13-15 років (середня категорія)
1 місце Єрохін Данило
2 місце Сагун Анатолій
__________________________
16-18 років (молодь)
1 місце Кібліцька Аріна
2 місце Мазур Ярина
3 місце Тороус Софія
   
   Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації конкурсу, нашим талановитим учасникам та їх керівникам за велику плідну роботу. Маємо надію на наступні зустрічі на наших конкурсах та щиро запрошуємо всіх творчих і неординарних учасників приєднаєтися до студентського братства нашого коледжу !!!