Профорієнтаційна робота в коледжі

Профорієнтаційна робота в коледжі

Профорієнтаційна робота в Вижницькому коледжі прикладного мистецтва

ім. В.Ю. Шкрібляка – це комплексна, систематична робота кожного члена колективу, всіх структурних підрозділів закладу, яка має за мету забезпечення повноцінного прийому студентів на навчання в коледжі.

      З метою заохочення та формування позитивного ставлення учнів-випускників шкіл до здобуття подальшої освіти в коледжі, розповсюдження позитивної інформації про коледж, надання допомоги учням шкіл у виборі майбутньої професії, здійснення професійного інформування про напрями підготовки та спеціальності в коледжі, ознайомлення з правилами прийому до коледжу та нормативно-організаційною документацією, яка регулює проведення вступної кампанії викладачі коледжу Дмитро Козубовський, Марія Козубовська, Василь Кузик, Олена Круглюк відвідали ряд шкіл Путильщини. Цікаві зустрічі, дискусії, обмін думками сприяли налагодженню ділових відносин між освітніми закладами, підвищили рівень самосвідомості і самооцінки майбутніх студентів, мотивували учнів вирішувати проблему професійних пошуків чи професійного вибору на користь коледжу.

      Особливо вразили та були приємними  відгуки керівників шкіл про випускників коледжу як висококваліфікованих фахівців з ґрунтовною професійною підготовкою, умінням критично мислити, бути ініціативними і відповідальними.

 

 

Завідувач НМК                                О.І. Круглюк