#Сади_Перемоги

#Сади_Єнання

     5 травня 2022 р., колектив вимушених переселенців, що проживає у гуртожитку Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка, взяв участь у життєутвержуючій акції. Було закладено перший яблунево-грушевий сад на території Вижницького закладу загальної середньої освіти І-III ст. ім. Юрія Федьковича та посаджено квіти на міських клумбах. 

   Акція відбулась в рамках проєкту “Сади єднання”, за якою Вижниця долучилася до всеукраїнської ініціативи “Сади Перемоги”. Вона проходить за ініціативи Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта”, за сприяння ГО “‘Єдина альтернатива”, за підтримки інтернет-магазину “Florium” в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) та реалізується спільно з Міністерством розвитку громад та територій України й Міністерством аграрної політики та продовольства України.

   По завершенні акції, всі учасники залишили побажання миру, добра і радості на прапорі України.

Тримаємо стрій.
Переможемо разом!.

  19 квітня, працівники, студенти Вижницького коледжу та вимушені переселенці, які знайшли домівку у стінах гуртожитку, долучилися до Всеукраїнської акції “Сади Перемоги”.
  Працівники та жителі гуртожитку висадили на клумбах розсаду квітів петуній, гвоздик, сальвій, маргариток, гацаній.
Студенти 2 курсу відділу «Художня обробка металу» під керівництвом викладачки Слобідчук М.С. створили клумбу «Прапор України», на якій висаджено квіти кермек кольорів прапора.
  Нехай швидко ростуть і розцвітають квіти радуючи студентів, працівників коледжу та милують око всім перехожим і гостям нашого міста.