Академічна доброчесність

Шановні колеги!

Під час карантину навчання відбувається виключно дистанційно. Коледж має академічну автономію. Він самостійно визначає, як організувати освітній процес в умовах карантину та які технології використовувати для дистанційного навчання. Кожен студент має виконати індивідуальний навчальний план цього навчального року.
Важливо, що дистанційне навчання має бути збалансованим і давати студентам можливість досягти результату навчання, а не просто “закрити тему”. Варто підібрати для цього відповідні форми, які не будуть обмежуватись виключно написанням письмових робіт.

В рамках Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project — SAIUP розроблено інформаційні бюлетені  “Академічна  доброчесність», зміст яких полягає у орієнтації та навчанні студентів, викладачів та адміністраторів навчальних закладів України практичної цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Зазначені випуски містять рекомендації з організації дистанційного навчання під час карантину для адміністрацій і викладачів закладів вищої освіти. Вони були опубліковані на сайті Проєкту https://saiup.org.ua/. Також рекомендуємо викладачам ознайомитися із записами серії вебінарів Проєкту SAIUP, присвячених зазначеним питанням, за посиланням https://saiup.org.ua/vebinari-akademichna-dobrochesnist/.

Додаток: Інформаційний бюлетень «Академічна доброчесність», випуски № 8 і 9, на 6 арк.