День гідності та свободи

День гідності та свободи

   Цього року, 21 листопада, Україна вже дев’ятий рік поспіль відзначає День гідності та свободи, що об’єднав дві події, які відбулися восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року, і назавжди змінили історію українського сьогодення. Україна заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. З вини російського агресора на сьогодні втрачено тисячі українців, які загинули, обороняючи мирне життя, незалежність і територіальну цілісність України.

   Традиційно студенти коледжу вшановують патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, поминають загиблих під час Революції Гідності, організовують виставки та акції.

   Година патріотичного виховання «Події, що змінили долю України»,що проведена студентами ІІ курсу (куратор Мицкан О.М.), довела, що День гідності та свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України, яке вшановує пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради вільної України, продемонструвавши свою європейськість, гідність та своє прагнення до свободи.

О.В.Марковська,

в. о. заст. директора

з виховної роботи