Дні відкритих дверей

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Обираєте освітній заклад та хочете отримати більше інформації як підготуватися до вступу?

Віртуальні двері Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка відчинені для всіх, кого цікавить здобуття сучасної професійної мистецької освіти.

Запрошуємо!

афіша ArtLend 2022

   Щороку у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка відбувається захід особливого формату – Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia».

   Цього року ми не робимо виключень, бо вболіваємо за наше спільне майбутнє, не сумніваючись у перемозі України над загарбниками! 

   Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia» покликаний презентувати новий підхід до популяризації дизайну, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, а також інформувати цільову аудиторію коледжу щодо новацій вступної кампанії та особливостей навчання у мистецькому коледжі.

   Це мистецький перфоменс для людей, які цікавляться мистецтвом та бажають побачити та відчути процес творення краси буквально «зсередини» і своєрідний «день відкритих дверей» для абітурієнтів.

  Запрошуємо Вас відвідати наш заклад 19 травня 2022, у такий символічний день – Всесвітній день Вишиванки та одягнувши свою вишиванку поринути у світ мистецтва хоч ненадовго забувши про тяготи сьогодення!

До зустрічі!

Фестиваль мистецьких професій
ART Land Vyzhnytsia

Чекаємо в гості саме Вас!

Цікаво, що ми запланували 8-9 жовтня?

Захід відбудеться в три етапи: 

1. Відкриття фестивалю  та  проведення майстер-класів – 8 жовтня, початок об 11 год. Відбір творчих робіт для виставки.

2. Туристичний пленер на локаціях Національного природного парку “Вижницький”- 9 жовтня, початок о 10 год.

3.Виставка творчих робіт учасників фестивалю – жовтень – листопад.

А також, ви дізнаєтесь про особливості навчання у нашому освітньому закладі, перспективи працевлаштування і, звичайно, про умови вступу на кожну спеціалізацію. Відвідаєте сучасні аудиторії, фахові виробничі та мультимедійні навчальні аудиторії коледжу, побачите  матеріально-технічну базу і  оціните  інтер’єр одного із найстаріших освітніх закладів Буковини.

ARTland Vyzhnytsia

Фестиваль мистецьких професій

Щороку у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка відбувається захід особливого формату – Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia».

Це  мистецький перфоменс для людей, які цікавляться мистецтвом та бажають побачити і відчути процес творення краси буквально «зсередини» і своєрідний «день відкритих дверей» для абітурієнтів.

Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia»покликаний презентувати новий підхід до популяризації дизайну, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, а також інформувати цільову аудиторію коледжу щодо новацій вступної кампанії та особливостей навчання у мистецькому коледжі.

Запрошуємо вас!

8 жовтня 2021

Обирай не професію - а спосіб життя!

Шановні абітурієнти та батьки!

2020 рік приніс із собою багато непередбачуваностей. Дистанційне навчання, соціальна дистанція, невизначеність у багатьох освітніх питаннях… 

Проте, хочемо заспокоїти своїх майбутніх абітурієнтів. Жодна криза не може скасувати проведення вступної кампанії. 

Звісно, можливі (і дуже вірогідні) зміни у термінах, формах проведення тощо. Та ми робимо все можливо, щоб весь вступний процес відбувся максимально комфортно для всіх. Стежте за нашими інформаційними повідомленнями на сайті та на офіційній сторінці коледжу Facebook.

Приєднуйтесь до нашої Viber-спільноти, щоб гарантовано знати все про Вступ 2020

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Чекаємо в гості саме Вас!

Дні відкритих дверей – це вже традиція Вижницького коледжу прикладного мистецтва, яка  щороку знаходить  позитивний відгук від майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Цікаво, що ми запланували 19 березня? 

Захід відбудеться в два етапи: 

  1. Конкурс рисунка для творчої молоді “Творчий край” – початок о 10 год.
  2. Інформаційна частина – початок о 12 год. в актовій залі коледжу

Ви дізнаєтесь про особливості навчання у нашому освітньому закладі, перспективи працевлаштування і, звичайно, про умови вступу на кожну спеціалізацію. Відвідаєте сучасні аудиторії, фахові виробничі та мультимедійні навчальні аудиторії коледжу, побачите  матеріально-технічну базу і  оціните  інтер’єр одного із найстаріших освітніх закладів Буковини.

Завітайте на День відкритих дверей, зустріньтеся з адміністрацією, викладачами та студентами коледжу. Додатково ви зможете  індивідуально проконсультуватися безпосередньо зі співробітником інформаційного відділу приймальної комісії

Ми відповімо на всі ваші запитання!

Виставки

Екскурсії

Консультації

OPEN DAY

Відтепер, щосереди двері Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка відчинені для всіх.
Завітайте до нас, щоб:

  • здобути інформацію про відділи та освітні програми коледжу
  • особисто поспілкуватися з викладачами, представниками студентського самоврядування та розпитати їх про особливості навчального процесу
  • побувати  в майстернях живопису, рисунка, скульптури, художнього ткацтва, ковальства та ін.
  • отримати індивідуальні консультації представників приймальної комісії щодо новацій вступної кампанії 2020
  • отримати повний інформаційний пакет щодо вступу до Вижницького коледжу прикладного мистецтва.

ARTland Vyzhnytsia

Фестиваль мистецьких професій

Щороку у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка відбувається захід особливого формату – Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia».

Це  мистецький перфоменс для людей, які цікавляться мистецтвом та бажають побачити і відчути процес творення краси буквально «зсередини» і своєрідний «день відкритих дверей» для абітурієнтів.

Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia»покликаний презентувати новий підхід до популяризації дизайну, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, а також інформувати цільову аудиторію коледжу щодо новацій вступної кампанії та особливостей навчання у мистецькому ЗВО.

Запрошуємо вас!

19 березня 2021

 День відкритих дверей дає  можливість  ознайомитися зі спеціальностями освітнього закладу та з перших уст дізнатися про актуальні особливості вступної кампанії.  

Якщо Ви з якоїсь причини не змогли відвідати цей цікавий захід в листопаді чи в березні – не сумуйте! Ми чекаємо Вас  у стінах коледжу в будь-який час!

Ми працюємо для того, щоб наші студенти не просто здобули знання, вміння чи навички. Ми відкриваємо дорогу для професійної мистецької кар'єри тим, хто цього дійсно прагне!

Роман Гаврилюк