Фестиваль актуальної анімації LINOLEUM

Фестиваль актуальної анімації LINOLEUM

     07 жовтня студенти спеціалізації «Графічний дизайн» разом зі своїм викладачем Вадимом Миколайовичем Перетятко, побували на міжнародному фестивалі актуальної анімації та медіамистецтва Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.
     Фестиваль LINOLEUM — найбільший показ авторської анімації в Україні, який складається з трьох конкурсних програм, серії майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії, показів експериментальної анімації та відеоарту.
     Анімація – це не класичні мультфільми з казковими сюжетами, це ідеї, погляди, думки, соціально та суспільно важливі теми передані шляхом цього виду кіномистецтва.

    Фестиваль Linoleum проходить в Україні вже в десяте. Під час нього відбуваються не лише покази, а й навчання, майстер-класи від відомих аніматорів, а також премія на кращу анімацію в різних номінаціях.
   Студенти дізнались про важливі етапи у створенні особистого бренду, портфоліо, почули надихаючі історії успішних реалізованих медіапроєктів, навчалися створювати анімацію, мали чудовий час для знайомства та гарно провели час.

    Фестиваль проходив в сучасному районі Києва Unit.city.