Гості з Південної Америки

Гості з Південної Америки

📍 Для змістовного відпочинку Буковина пропонує зацікавлену мандрівку по музеях краю, які познайомлять туристів з добротворчим спадком минулих поколінь.
Окремо заслуговує уваги туристів музей Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка, створений у 1966 р. Фонди музею нараховують понад 7 тис. оригінальних творів, виготовлених випускниками та викладачами коледжу. Тут виставлені: різьба по дереву, ткацтво, одяг і різноманітні вишивки, металева орнаментика, ювелірні прикраси, сучасні декоративно-ужиткові мистецькі вироби, живопис, графіка.
У суботу до нас завітали гості з Південної Америки, а саме з сонячної Аргентини. Їх вразило мистецтво нашого краю та роботи, наповнені самобутністю та багатством традицій. Завідувач музею, Ярослава Богдан, провела екскурсію затишними залами, розповіла про історію створення музею та зачарувала талантом майстрів, а директор КОПНЗ «Буковинський центр мистецтв» – Геннадій Звягінцев, провів екскурсію затишними околицями гірського містечка, що зветься – ВИЖНИЦЯ!)