Мовою літератури та мистецтва

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови проведено презентацію книги «Коронація слова» у співпраці бібліотеки коледжу та літературного гуртка «Рідне слово» ( кер. Н. І. Гордейчук )

Студенти ознайомились із діяльністю Міжнародного відкритого літературного конкурсу «Коронація слова» та його лауреатами.

«Коронація Слова» зародилася в середині 1990-х рр. За часи існування конкурсу відкрито більше тисячі нових імен, які ми тепер добре знаємо і які вже увійшли в історію української літератури. Сьогодні за рейтингами – це найпрестижніший, соціально відповідальний проект в Україні.

Цей конкурс допоміг Україні створити потужну спільноту багатосотенного літературного авангарду, а читачам дав захопливі твори сучасних письменників. Завдяки проведенню Конкурсу художні твори його учасників утілено в численні проєкти: фільми, вистави, мюзикли, пісні тощо. На основі «коронаційних» романів, кіносценаріїв, п’єс і поезій відзнято десятки фільмів, поставлено до півсотні театральних вистав, виконано безліч пісень. І в такий спосіб національний ринок наповнюється конкурентоспроможною українською літературою, а кіно й театр презентують глядачеві високоякісні українські фільми й п’єси.

У презентації взяв участь дизайнер статуетки для переможців загального конкурсу Ілля Остапович Поп’юк, член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри художньої кераміки, скульптури, дерева та металу Інституту декоративно – прикладного мистецтва імені Михайла Бойчука (місто Київ), який подарував книгу «Коронація Слова» бібліотеці коледжу.