Нація вільних

Нація вільних

    Останній дзвоник – 2023 під назвою «НАЦІЯ ВІЛЬНИХ» відбувся напередодні в освітньому закладі.
     Це захід про дивовижну країну, яка вирізняється з поміж інших своєю неперевершеною милозвучною мовою, славиться неповторними звичаями та традиціями, родючими землями, славною історією та непересічними особистостями – про Україну!
     Тому,багато цікавих фактів про рідну Україну пригадали разом під час свята, виконуючи різноманітні завдання: українські особистості, українська пісня, українська мова, українська кухня, українські цінності та українська сила.
     Студентський та викладацький колективи твердо вірять не тільки в Перемогу, а й в достаток, благополуччя та економіку шикарної країни!Бо коли мільйони людей віддають цінне, віддають останнє, здійснюють щоденно акти підтримки, захисту слабших, прихищають, одягають і ділять горе на всіх, то таке суспільство акумулює велику добру енергію.Це щось вражаюче і не менш видатне ніж військова звитяга наших Героїв.
     Студенти дивували ерудицією та знаннями про українську культуру, а підсумували цитатою, яка сьогодні зазвучала як мега-істина -«В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля».
     Окрім нагород за активну діяльність студентів в різноманітних заходах та акціях, кожен учасник свята отримав також приємні побажання- передбачення на літній період,насолоду від краси Вижницького краю та радість від гарної нагоди побути разом!!!
 
    P.S. Це дуже символічно, що перемогли синя і жовта команда!!!