Про ВІЛ/СНІД вкотре і відверто…

Про ВІЛ/СНІД вкотре і відверто…

     Інформаційна година «Що треба знати про СНІД», присвячена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, проведена для студентів II курсу з метою отримання молоддю знань про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та профілактичні заходи, що здатні захистити її від зараження.
    Медична сестра коледжу Оксана Бідолах провела для студентів міні-лекцію про ознаки, передачі та статистику хвороби. Студенти були залучені у вікторину, де демонстрували свою обізнаність цієї глобальної проблеми та в практичні вправи«Ситуації, в яких ми ризикуємо», «Дискусія» та «Складання пам’ятки безпеки».
     Практичний психолог освітнього закладу Оксана Кисельова закцентувала студентам наформування в них толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності.
     Підсумовуючи отримані знання, студентська молодь висловлювала думки, що слід неодмінно дотримуватись правил здорового способу життя та відмовитись від ризикованої щодо інфікування ВІЛ поведінки. Адже, саме свідоме ставлення до свого здоров’я забезпечить захист від СНІДу.