Модернізація Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини

Реалізація проєкту «Модернізація Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини»

 Раді повідомити, що 17 лютого о 13:00 год. в приміщенні Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю. Шкрібляка, відбулася презентація проєкту «Модернізація Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини», який впроваджувався у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» що реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій України.
  Проєкт спільно реалізовували – Вижницький коледж прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка, Вижницька районна рада та ГО “Волонтери Вижниці”.
  Почесну місію перерізування стрічки виконали виконавча директорка АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Наталія Савка та директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка Роман Гаврилюк.
Відтак, в ошатній залі оновленого Музею, шанованих гостей з піснями зустрічав народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Молодички-жартівнички», художній керівник Марія Ісопчук.

 З вітальними словами до присутніх звернулися також виконавча директорка АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» – Наталія Савка та депутат Чернівецької обласної ради, голова постійної комісії обласної ради – Володимир Мороз.

«Ми продовжуємо допомагати громадам вирішувати актуальні проблеми. Результати вже реалізованих проєктів на Вижниччині підтверджують, що отримати фінансування можливо, якщо є якісна, цікава ідея, націленість на результат, а ідея принесе користь для громади», — зазначила Наталя Савка.

Завершилося дійство оглядом експозиції Музею.