Розклад вступної кампанії

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання у 2022 році:

Фаховий молодший бакалавр

ОР "Бакалавр"

Вартість навчання

До уваги вступників
на основі базової середньої освіти (9-ти класів)

З 23 червня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників на базі 9-ти класів

У 2022 році для вступу на денну  форму навчання на фахового молодшого бакалавра вам вперше потрібно реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви.

23 червня починається реєстрація особистих електронних кабінетів

на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Для створення кабінету потрібно зазначити:

  1. Серію та номер документа про освіту.
  2. Номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.
  3. Вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та створити пароль для подальшого входу в кабінет (зазначена електронна пошта надалі використовуватиметься для активації кабінету та в заяві вступника, тому важливо вказувати її назву без помилок).
  4. У самому кабінеті необхідно завантажити фото вступника (додане в кабінет фото навчальний заклад може використовувати для замовлення студентського квитка, тому некоректне фото не варто використовувати).
  5. Також завантажити, за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію в селі (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади, зокрема сформований на порталі Дія). Така можливість доступна тільки тим вступникам, які закінчили школу в селі в 2022 році.

Зверніть увагу:

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви.

Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.

Докладні інструкції в текстовому та відео форматах розміщені на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Важливо:

  • мотиваційний лист необхідно буде заповнювати в електронному кабінеті під час подання заяви. За необхідності копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронну скриньку коледжу (vkpmcollege@gmail.com);
  • вступник може використати сільський коефіцієнт (СК), на який збільшується конкурсний бал. СК дорівнює 1,05. Він доступний для осіб, зареєстрованих у селі, які в рік вступу здобули базову середню освіту у закладі освіти на території села. Для підтвердження СК потрібно завантажити в електронний кабінет сканкопію відповідної довідки, про що було вказано вище.