Свято Дня знань

Свято Дня знань

1 вересня відбулася урочиста святкова лінійка у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.

Директор коледжу – Гаврилюк Роман Миколайович привітав усіх присутніх зі Святом Знань, початком нового навчального року та побажав студентам цілеспрямованості в досягненні мети, творчого ставлення до справи. Роман Миколайович наголосив: «Тільки спільними здобутками, спільними радощами та перемогами ми маємо можливість визначити майбутнє нашої країни».
Гості свята – голова Вижницької районної ради Михайло Іванович Андрюк подякував за тісну співпрацю з мистецьким закладом, привітав всіх з початком нового навчального року та побажав нових творчих звершень.

Цьогоріч календар новітньої української історії відраховує 30-ту річницю Незалежності України. З нагоди 30-річчя, першокурсники доєдналися до флешмобу «Символ миру та надії», розгорнули великий жовто-блакитний стяг зі словами: «З Ювілеєм тебе, рідна Україно!», чим запевнили усіх присутніх бути гідними синами й дочками рідної держави. Також, ведучі заходу, Козороз Анастасія та Думич Світлана, закликали студентів до єдності та порозуміння, запевнили, що плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього, додасть впевненості у власних силах та переконаннях.

Четвертокурсники урочисто вручили студентам 1 курсу символічний ключ знань, а останні пообіцяли з гордістю нести почесне звання студента Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.
Перший дзвінок сповістив про початок нового навчального року, нової сходинки на шляху пізнання, тому студенти зі своїми кураторами розійшлися по навчальних аудиторіях на перше у 2021-2022 н.р. навчальне заняття.