Турбота про здоров’я-обов’язок кожного!

Турбота про здоров'я-обов'язок кожного!

Сучасна людина достатньо поінформована про те, що шкідливо, що корисно, що існують хвороби і як їх лікувати, але цілком не володіє знаннями з питань, як бути здоровим.

Видатний вчений, хірург Микола Амосов, зазначав, що у більшості хвороб винна не природа, не суспільство, а сама людина. Найчастіше вона хворіє через лінощі й жадобу.

Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні й значні. Тому, сучасна людина повинна усвідомлювати нову формулу життя: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного».

З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя серед молоді, медичною сестрою освітнього закладу – Оленою Іванівною Солдатенко, проведено інформаційно-просвітницький захід на тему: «Подумай про майбутнє – обери життя».

Студенти І курсів ознайомилися з сумною статистикою шкоди на організм людини тютюнопаління та алкогольних напоїв; згадали про те, яку серйозну загрозу для життя несе глобальна проблема розповсюдження ВІЛ-інфекції, адже кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД та сформували розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, їх поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризиків.

Адже, вироблення відповідного ставлення до здоров’я, – найважливіша умова оздоровлення суспільства.

 

О.В.Марковська,

 в. о. заст. директора

з виховної роботи