Відкриття Волейбольного поля

Відкриття Волейбольного поля
та проведення районного турніру з волейболу
серед молоді Вижниччини в рамках заходів «Олімпійського тижня»
на підтримку Збройних сил України «Разом до перемоги»

Вчора, 14 вересня, у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка відбулося підбиття підсумків реалізації спільного проекту «Облаштування волейбольного поля та благоустрій біля студмістечка», який реалізовувався в рамках Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що проводить Асоціація ОМС ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою обласними радами.

   Даний проєкт спільно реалізовували – Вижницький коледж мистецтв та дизайну й Вижницька районна рада.

   Результатами реалізації проєкту стали створення нового, сучасного місця для заняття спортом – облаштовано волейбольне поле зі спеціальним резиновим покриттям, встановлено лави для команд та глядачів, сміттєві урни, озеленено територію.

   Приємно, що на захід завітали та привітали учасників заходу заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк, депутат обласної ради Олександр Шкурідін, Вижницький міський голова Олексій Чепіль, помічник народного депутата України Максима Заремського Марія Кузьміна та в.о.голови ГО “Волонтери Вижниці” Людмила Мацюк.

   Голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк привітав присутніх від імені Правління Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” та вручив подяки Вижницької районної ради за допомогу в реалізації проєкту та за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху на Вижниччині.

Крім того, трьох викладачів мистецького коледжу відзначено подяками Чернівецької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у справу навчання молодого покоління.

   Директор нашого мистецького закладу Роман Гаврилюк у своєму привітанні зазначив,- «Майбутнє Української Держави в надійних руках сучасної молоді!» Тож відкриття спортивного майданчика буде сприяти залученню більшої кількості молоді до занять спортом, що, своєю чергою, стане основою здорової нації та сильної держави.

   В турнірі з волейболу всі ігри проходили в цікавій, захоплюючій боротьбі. Волейбол – дуже популярна та улюблена гра серед молоді. Переможцями серед дівчат стала команда коледжу, II місце Черешенський ЗЗСО, III місце Мілієвський ЗЗСО. Кращими гравцями турніру стали: Панімарчук Олександра-Євгенія — ВФКМД імені Василя Шкрібляка; Борисова Ксенія – ВФКМД імені Василя Шкрібляка; Романюк Ольга – Мілієвський ЗЗСО; Бурла Аліна – факультет АБДПМ ЧНУ.

   Серед юнаків переможцями також стали господарі турніру – студенти ВФКМД імені Василя Шкрібляка, які у фінальній грі перемогли Черешенський ЗЗСО. Кращі гравці: Меглей Іван – ВФКМД імені Василя Шкрібляка; Жебчук Олександр – Черешенська ЗЗСО.

Переможці та призери були нагороджені кубками та призами (художніми студентськими виробами) надані дирекцією коледжу.

 Всі вилучені кошти, зібрані учасниками заходу, будуть спрямовані на забезпечення потреб Збройних Сил України.