Відповідальне ставлення до особистої безпеки

IMG-122c1245f4b0db5350da90f318a8d2e4-V

Формуємо свідоме  і  відповідальне  ставлення молоді до особистої безпеки та безпеки оточуючих

Сьогодні дуже важко зустріти людину, яка б не чула про  ВІЛ  і  СНІД.  Більшість,  правда,  впевнені  в  тому,  що  ця  проблема  їх  не стосується.  Щоб  така  впевненість була  виправданою,  щоб  мати  можливість надійно захистити себе і своїх близьких, необхідно знати, що являє собою ВІЛ-інфекція сьогодні, яка охопила, подібно до вибуху, майже всі країни світу.

Саме з метою, пропаганди здорового  способу  життя  серед  молоді,  підвищення  інформованості, привернення  уваги  до  проблем  ВІЛ  /  СНІДу вихователем гуртожитку Катериною Іллівною Марчукдля студентів коледжу проведено виховний захід «Молодь проти СНІДу».

Про  можливі  шляхи  зараження  ВІЛ, особливості виявлення хвороби, симптоматику та наслідки повідомила лікар-дерматовенеролог Вижницької  центральної районної лікарні Ольга Дмитрівна Альбота.

Про вміння захистити своє здоров’я, вироблення стратегії поведінки в складних життєвих ситуаціях, щоб не заразитися ВІЛ-інфекцією, а також протолерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих людейрозповіла директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вижницької районної державної адміністрації Михайлина Михайлівна Григоряк.

Всі учасники даного заходу отримали червону атласну стрічку-символ боротьби зі СНІДом та переконалися, як важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних  та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ.

Ведучі заходу Уляна Гоян та Ерік Тимошенко, студенти ІІ курсу спеціалізації Дизайн середовища,підсумували, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя  інших людей, яке також може залежати від небезпечної поведінки кожного із нас.

Ольга Марковська

заступник з виховної роботи