VOLUNTEERING

VOLUNTEERING

     Національно-патріотичне виховання у коледжі здійснюється на всіх освітньо кваліфікаційних рівнях. Його завданням є формування у здобувачів освіти національної ідентичності, самобутності, любові до державної мови, поваги до культурного та історичного минулого України; культивування кращих рис української ментальності.
     Сучасна вища школа має формувати не тільки фахівця у галузі мистецтва та дизайну, але й громадянина-патріота, небайдужого до долі української держави, економіки, освіти та культури.
    Тепер, в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, актуальним є розвиток патріотичних почуттів, поваги та вдячності до воїнів, які захищають нашу країну, а також до тих, хто добросовісно працює для фронту, хто допомагає наблизити нашу перемогу.
     Заняття з англійської мови, присвячене міжнародному Дню волонтера, яке відзначається 5 грудня, відбулося на I курсі (спеціалізації: “Дизайн середовища”, “Дизайн одягу “, “Графічний дизайн”).
     Студенти висловлювалися про те, що означає бути справжнім патріотом. Це – знати та вивчати історію України, поважати закони України та Конституцію України, розмовляти українською мовою, вивчати українську культуру, мистецтво та літературу, захищати Батьківщину. Патріот не обмежується пасивною любов’ю до рідного краю, він активно працює для свого народу, його добробуту, розбудови культури й господарства, а для цього потрібно добросовісно вчитися.
     Волонтерство в Україні набуло особливого значення в наші дні – світ дивується згуртованості, відданості та справжньому патріотизму українців, які допомагають ЗСУ здобувати перемогу.
     Студенти наводили приклади волонтерської діяльності українців та допомоги інших країн світу у забезпеченні потреб фронту. Особливо неоціненною є допомога людям, які вимушено покинули свої домівки.
     З цікавістю, студенти працювали над ментальною картою “Volunteering “. Кожний запропонував свій приклад волонтерства та прикріпив на карті: make mask nets, help orphans, save pets, repair military equipment, help the heroes’ families, collect food and clothes for the front, money assistance to refugees, moral and phsychological support, buy cars for the front, evacuate people from the frontline areas.
     Колективна робота на занятті сприяла розвитку критичного мислення студентів та згуртованості групи. А також студенти відчули важливість спільної праці у вирішенні завдання.
     Завершивши роботу, всі переконалися якою великою та неоціненною є щоденна волонтерська робота зараз, в час війни.

     Help our volunteers who support Ukraine !
     Together we are strong! We will win!!!
     GLORY TO UKRAINE!
     GLORY TO THE HEROES!
     GLORY TO VOLUNTEERS !

Викладач англійської мови,
викладач методист – Гулей О.Г.