Виставкова діяльність

"Стежинами творчості Володимира Воронюка"

   За результатами пленеру, 14 жовтня, у приміщенні Вижницького будинку художника відбулося відкриття підсумкової пленерної виставки “Стежинами творчості Володимира Воронюка”, де було представлено роботи етюдного й ескізного планів. Художникам вдалося зобразити на полотнах красу і гармонію краєвидів осінньої Вижниччини. Пейзажі представляють різноманітність творчої манери учасників пленеру, їх професійний підхід у вирішенні мальовничих завдань. Виставка є діючою, отже  її можна відвідати та насолодитись картинами митців.

   А зараз, вашій увазі – фотозвіт ⬇️

«МІСЦЕ ЗАРОДЖЕННЯ ІНІЦІАТИВ»

#анонс #виставка #ВФКМД
 
      📍 Ласкаво просимо відвідати виставку дипломних робіт студентів Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка «МІСЦЕ ЗАРОДЖЕННЯ ІНІЦІАТИВ» в Косівському музеї народного мистецтва побуту Гуцульщини за адресою:
вулиця Незалежності, 55, Косів, Івано-Франківська, 78600

"Арт-момент"

P1380032
 18 лютого о 12.00 год 2022 року в Будинку художника м. Вижниця відбулось відкриття виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Арт-момент”. На виставці представлені творчі роботи бакалаврів спеціальності 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.
 Декоративні панно, живописні натюрморти, кольористичні композиції… Твори майстрів надзвичайно різноманітні, як з точки зору манери виконання творів, так і за своїми сюжетами. Переконайтеся в цьому самі, відвідавши виставку “Арт-момент”!
 
Вхід вільний!

«Make art, not war»

   4 лютого 2020 року, в Чернівцях у виставковому залі Центру культури «Вернісаж» відбулось відкриття виставки «Make art, not war».
Її автори – четверо студентів, що цьогоріч завершують навчання за освітнім рівнем бакалавр і вчергове презентують у виставковому форматі власний досвід з живопису та графіки.
   Отримавши академічну мистецьку освіту, молоді художники переосмислюють її під кутом власного світосприйняття.
   Експресія, ніжність, динаміка, багатство кольору та емоцій – такі полярні враження виникають від побаченого. Та після знайомства з самими художниками все стає зрозуміло: вдумлива Антоніна Іпатій; бурхлива і щира Галина Арійчук; яскрава Надія Олійник; космічний і непередбачуваний Василь Стасюк… Отакий пряний мистецький коктейль)))
   Ця виставка не може не подобатись! Можете переконатись у цьому самі.

"ДИВОСВІТ БУКОВИНСЬКОГО МИСТЕЦТВА"


Ласкаво просимо відвідати виставку дипломних робіт студентів Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка «Дивосвіт Буковинського мистецтва» в музеї історії Надвірнянщини за адресою:
майдан Шевченка, 43, Надвірна, Івано-Франківська область

#виставка #Дивосвіт_Буковинського_мистецтва
      29 квітня об 14:00 год. відбудеться відкриття виставки студентських робіт Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка “ДИВОСВІТ БУКОВИНСЬКОГО МИСТЕЦТВА” присвячена 30-річчю незалежності України. В експозиції представлені роботи всіх творчих відділів навчального закладу, а саме спеціалізації:
Художня обробка дерева;
Художня обробка металлу;
Художнє ковальство ;
Художнє ткацтво;
Художня вишивка, моделювання та конструювання одягу;
Образотворче мистецтво та креслення
Живопис та графіка ;
Дизайн середовища ;
Дизайн одягу ;
Графічний дизайн .
За 115 років свого існування, незмінним є впевнений поступ студентів закладу до вершин мистецької майстерності. Художні вироби майстрів Вижниччини вирізняються локальною художньою образністю, орнаментикою, формотворенням тощо. Самобутні художні промисли гуцулів – різьба по дереву, ткацтво, художня вишивка, кераміка та писанкарство – плекаються і дотепер.

Ласкаво просимо відвідати експозицію за адресою: м. Чернівці, вул.. Кобилянської, 53, Центр культури «Вернісаж».

«У пошуках себе»

Краса – і тільки, трішечки краси,
душі нічого більше не потрібно…
Л.Костенко
5 лютого о 14 год. в мистецькій галереї Центру культури «Вернісаж» (м. Чернівці) відбудеться відкриття творчої студентської виставки «У пошуку себе».
Це розповідь про красу і її безкрайність, про юність і майстерність, мрії і плани, «учнівство» і досвід…
Автори презентованих робіт – студенти бакалаврського рівня вищої освіти Вижницького коледжу прикладного мистецтва, в яких за плечима вже є неабиякий досвід, знання, власне бачення картини світу. Але є ще й молодість з її нестримністю, прагненням до незвичайного й креативного…
Експозиція презентує твори живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, що демонструють різноманіття творчих манер і художніх картин світу. Портрети, пейзажі, сюжетні композиції, натюрморти, абстрактні мотиви, соковитий олійний живопис поруч з ніжною і прозорою аквареллю…
Та що тут розповідати? Варто побачити все на власні очі)))
Експозиція триватиме до 24 лютого.
Запрошуємо!